PORTALE PARTNERÓW

Śniadania i kolacje biznesowe – na jakich eventach networkingowych warto się pojawić?

by:

BIZNES

Networking to zjawisko, dzięki któremu przedsiębiorcy z różnorodnych branż mają szansę poznać się, wymienić wiedzą oraz doświadczeniem i co więcej zawiązać owocną współpracę. W Polsce, za sprawą działań organizacji takich jak WFS Polska networking rozwija się i osiąga coraz wyższy poziom zaawansowania. Na czym zatem to wszystko polega?

Śniadania networkingowe, kolacje biznesowe WFS

Uczestnictwo w wydarzeniach może przybierać różnorodną formę. Spotkania networkingowe organizowane przez klub networkingowo – rozwojowy WFS to śniadania, kolacje biznesowe oraz inne eventy zrzeszające ludzi z szeroko pojętego świata biznesu. Prowadzisz przedsiębiorstwo? Cierpisz na brak klientów? Chcesz się rozwinąć? Powinieneś zatem spróbować swojej szansy z networkingiem i sam przekonać się na efektach działań wspólnie z WFS!

Gdzie możemy się spotkać?

Organizacja WFS zrzesza już blisko 350 Partnerów i czynnie działa w kilkunastu miastach Polski m.in. Warszawie, Krakowie, Wrocławiu, Łodzi, Toruniu czy Zielonej Góry. Wystarczy zatem, że wejdziesz na stronę internetową WFS Polska i wybierzesz z kalendarza event, który interesuje Cię najbardziej.

Pamiętaj, aby na każde ze spotkań odpowiednio się przygotować – krótka prezentacja na temat uczestników wydarzenia i tego, czym się obecnie zajmują to jeden z ważniejszych etapów śniadania, czy kolacji networkingowej. Przed eventem jasno określ sobie cel, zrób reserch wśród przedsiębiorców, którzy najprawdopodobniej pojawią się na spotkaniu. Z iloma z nich zależy Ci na rozmowie, czy nawet współpracy? Konkretne informacje i odpowiednie nastawienie mają tutaj bardzo duże znaczenie! Do działa!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *