https://codeengineers.com/pl/definition/166-x-x-1-9/Ukryty-tekst-polska-lublin
tanie T-shirty dla chłopców - maniolo.pl - Najtańsze T,shirty, częste wyprzedaże i promocje.
suknie ślubne kalisz ceny salon sukni ślubnych kalisz salon ślubny kalisz ceny atelier agnes – profesjonalny salon sukni ślubnych kalisz. zapraszamy do zapoznania sie z nasza oferta na http://www.atelier-agnes.pl/.
https://mdom.pl/ projektowanie wnętrz domów Warszawa minimum 10 krotkich zdan opisujacych firme i strone w osobnych linijkach7-107      e papieros części

Biżuteria religijna — tylko na ważne okazje?

by:

MODA

Biżuteria religijna kojarzy nam się z eleganckimi i bardzo drogimi ozdobami, które chronimy i zakładamy tylko na najważniejsze okazje. Warto odejść od takich stereotypów i z powodzeniem nosić je na co dzień. Nie będzie to oznaką braku szacunku dla przedmiotów związanych z wyznaniem, lecz będą subtelnie wskazywały na naszą wiarę.

Zaprezentujemy kilka propozycji wykorzystania biżuterii religijnej w różnych formach.

Kolczyki religijne

Na rynku dostępne jest wiele różnorodnych kolczyków o motywie religijnym. To nowatorski sposób na podkreślenie codziennego stroju elementami religijnymi. W zależności od gustu znajdziemy niewielkie modele, jak i duże, wiszące ozdobne wersje. Kolczyki z motywem religijnym dostępne na rynku mogą być wykonane ze złota, jak i srebra, a oba modele może przyozdabiać element z masy perłowej, bursztyn czy nawet kryształki Swarovskiego. Na dużą uwagę zasługują kolczyki jako anielskie skrzydła, wiszące korony czy kilkuelementowe egzemplarze składające się z wizerunku świętego, koralików oraz krzyża. Dla odważnych kobiet bardzo ciekawą i efektowną wersją będą duże kolczyki krzyże wysadzane koralikami lub diamencikami, zwracające na siebie dużo uwagi.

Łańcuszki religijne

Od dawna łańcuszek z krzyżykiem czy medalikiem kojarzony jest z prezentem z okazji I Komunii Świętej. Tego typu biżuteria jest najchętniej noszona przez wszystkich, którzy w subtelny sposób chcą podkreślić swoją wiarę, ale nie tylko. Łańcuszki, tak jak kolczyki mogą być złote lub srebrne. W ostatnim czasie modne stały się łańcuszki celebrytki z pochylonym krzyżykiem. Ich delikatność sprawia, że pasują niemal do każdej stylizacji. Czasem można spotkać również taki łańcuszek w formie różańca – taką biżuterię szczególnie upodobały sobie gwiazdy. Sam w sobie łańcuszek – różaniec jest naprawdę piękny i ładnie wygląda na kobiecej szyi.

 

Zadzwoń:
+48 609 814 008

Zobacz stronę:
https://www.beryl.pl/wydarzenia
kolczyki krzyże

 

Comments are closed.