Jastrych anhydrytowy
To wylewka samopoziomująca, dzięki czemu możemy uzyskać gładką powierzchnię bez dodatkowego wysiłku. Najważniejszą zaletą tego rozwiązania, jest przewodnictwo cieplne, które ma znaczenie zgłasza w połączeniu z ogrzewaniem podłogowym. Grubość jastrychu nad rurkami grzewczymi może być zredukowana do 30 mm, dzięki czemu całość będzie się szybciej nagrzewać i lepiej trzymać temperaturę. Warto też wspomnieć, że wylewka anhydrytowa nie wymaga zbrojenia, a chodzić po niej można już po dwóch dniach wysychania.
W porównaniu do klasycznego cementu, którego gładkość i trwałość zależy w największej mierze od doświadczenia i umiejętności wykonawcy, anhydryt wypada bardzo dobrze, z pewnością jest to rozwiązanie, które warto zastosować zarówno w domu, jak i biurze.
Co warto wiedzieć?
Pamiętaj, że wykonanie wylewki anhydrytowej nie jest proste, zwłaszcza, jeśli pomieszczenie ma nieregularne kształty lub przewężenia. Dlatego bardzo ważne będzie znalezienie wykonawcy z doświadczeniem, który poradzi sobie w każdej sytuacji. Jeśli szukasz firmy posadzkarskiej, Tempo Sp. J. będzie doskonałym wyborem – wylewki podłogowe Łódź.
- Sznurówki do butów nowej generacji - 8 October 2020
- Idealne wakacje - 11 June 2019
- Najważniejszy atrybut podróżnika - 7 June 2019