https://codeengineers.com/pl/definition/93-x-x-9-1/Link-baiting-szwajcaria-w-szwajcarii-google.ch-berno
akcesoria do pielegnacji piersi. - ciazowa bielizna dla kobiet - jakiej bielizny szukac.
warsztaty dla dzieci warszawa opinie, warsztaty dla dzieci warszawa ceny, metoda tomatisa warszawa ceny, metoda tomatisa warszawa opinie, terapia tomatisa warszawa opinie, terapia tomatisa warszawa ceny, ul. Inflancka 19 lok. 194 Warszawa, Tomatis Inflancka 19 Warszawa tomatis http://centrum-timpanica.pl/ Centrum Wsparcia oraz Postępie Synapsis (Warszawa) oferuje pomaganie i terapię nowoczesną metodą prof. A. Tomatisa . Tomatis był francuskim otolaryngologiem i foniatrą prowadzącym badania nad funkcją narządu słuchu i ruchem między słuchem, mową, tonem oraz stylem. Zawdzięczamy mu przekazywaną poprzez lokalne środowisku rehabilitację traktującą na charakteru przezwyciężenie zaburzeń uwagi słuchowej oraz poprawę umiejętności komunikacji – zapraszamy! Rzetelne porady znajdą Państwo pod adresem www.terapia-tomatisa.pl.
Szukasz sprawdzonych opon do Twojego auta - to tylko opony Żory. Żory opony Konfigurator opon Żory – dzięki niemu Twoje auto dostanie nowe, odpowiednie opony. Idzie zima, zmień na nowe swoje opony. W Żorach zrobią to za Ciebie w Rotate It. Zapraszamy!          program Subiekt

Akcja serwisowa obejmująca pojazdy BMW

by:

MOTORYZACJA

Oddział bawarskiego koncernu motoryzacyjnego BMW w Korei Południowej, po 27 przypadkach samozapłonu samochodów tej właśnie marki, wezwał do kontroli właścicieli łącznie 106 tysięcy pojazdów.

Akcja serwisowa BMW również w Europie

Władze BMW Group po przeanalizowaniu sytuacji, zadecydowały o rozszerzeniu akcji, również na teren Europy. Szacuje się, że szczegółowej kontroli zostanie poddanych około 324 tysiące aut niemieckiego producenta. W Polsce, akcji serwisowej będzie podlegać około 19 tysięcy pojazdów, w Niemczech będzie ich około 96 tysięcy. Wszyscy właściciele samochodów, w których może wystąpić usterka, zostaną poinformowani o konieczności zgłoszenia się do serwisu ASO. W przypadku wykrycia wady będzie ona usuwana a klienci na czas naprawy, o ile zajedzie taka potrzeba, mogą liczyć na auto zastępcze. Akcja serwisowa BMW dotyczy aut z wysokoprężnym silnikiem diesla. To czy nasz samochodów jest objęty akcją można sprawdzić dzwoniąc do bezpośredniego przedstawiciela BMW lub sprawdzając samodzielnie na stronie BMW.

Wadliwy moduł EGR

Sprawcą całego zamieszania jest układ recyrkulacji spalin, inaczej Exhaust Gas Recirculation (EGR). Jest on odpowiedzialny za obniżenie ilości tlenu jaka jest dostarczana do komory spalania. To wpływa na obniżenie temperatury jaka w niej panuje a także na spowolnienie procesu spalania. Nie bez znaczenia,w tym procesie, jest również obniżenie emisji tlenku azotu. W przypadku problemu w samochodach BMW mamy do czynienia z możliwością wycieku glikolu z chłodnicy EGR. Ten w połączeniu z sadzą i wysoką temperaturą jaka panuje w układzie, może powodować nadtopienia kolektora ssącego. W najgorszych przypadkach, może to doprowadzić do samozapłonu, jak miało to miejsce w autach w Korei Południowej, od których zaczęła się cała akcja serwisowa. To właśnie ten element będzie szczegółowo sprawdzany i, jeśli zajdzie potrzeba, wymieniany podczas kontroli w serwisach ASO.

Procedury w przypadku wykrycia usterki fabrycznej

Akcje serwisowe zdarzają się nawet największym producentom. W takim przypadku są oni zobowiązani do wezwania właścicieli zagrożonych aut i przeprowadzenia nieodpłatnej naprawy lub wymiany wadliwej części. Zarówno w przypadku zakupy auta na terenie kraju, jak i poza jego granicami kontrolę i ewentualną naprawę można zrobić bez problemu w autoryzowanym serwisie na terenie Polski. Sprawdź także: https://motoryzacja.wnp.pl/europejska-akcja-przywolawcza-bmw-obejmie-324-tys-samochodow,328360_1_0_0.html

Comments are closed.