https://codeengineers.com/pl/blog/41-x-x-10-x/grupy-remarketingowe-Facebook-Ads-austria-w-austrii-google.at
zestawy ubrań dla dziewczynek do 60 złotych - https://rerekum.com/pl/?s=zestawy+ubrań+dla+dziewczynek+do+60+złotych - Najlepsze zestawy ubranek dla małych dziewczynek za cenę do 60 złotych.
Michał Kołtyś sky is the limit krakow minimum 10 krotkich zdan opisujacych firme i strone w osobnych linijkach7-6
minimum 10 krotkich zdan opisujacych firme i strone w osobnych linijkach8-243 Fizjoterapia punkty spustowe Piotrków Trybunalski http://kielkiewicz.pl/pl/oferta/4/terapia-punktow-spustowych     
    https://unabigo.com/pl/uszczelki/
    Dostosuj plastikowe profesjonalne pudełeczko blister, przezroczysty pvc Slip Blister fabryka opakowań (BK-39)     kasy fiskalne online ceny

Import aut z zagranicy na zamówienie – czy to się opłaci

by:

MOTORYZACJA

Import aut z zagranicy to częsty wybór wśród polskich kierowców. Czy warto? Zdania na ten temat są podzielone – bardzo dużo zależy od tego, czy dana osoba opiera swoją opinię na doświadczeniach ze współpracy z profesjonalną firmą, która weryfikowała sprzedającego i zajmowała się całą logistyką związaną ze sprowadzeniem auta, czy była to wyłącznie samodzielna inicjatywa. Wśród osób współpracujących z odpowiednimi fachowcami, zdecydowana większość jest zadowolona z podjętej inwestycji.

Czy warto kupić auto z zagranicy?

Korzystanie z rynków zagranicznych niesie ze sobą wiele korzyści, ale także potencjalne ryzyko dla niedoświadczonych kupujących – np. zakup auta, którego stan techniczny będzie wymagał włożenia bardzo dużych nakładów finansowych. Nieuczciwi sprzedawcy potrafią sprytnie ukrywać pewne szczegóły, dlatego samodzielny import aut z zagranicy, szczególnie w sytuacji kiedy nie zna się biegle języka obcego, jest obarczony dość dużym ryzykiem.

W Polsce szczególnie popularny jest import aut z Niemiec. Może on być bardzo opłacalny, jeśli tylko ma się odpowiednie wsparcie w całym procesie zakupu. Po pierwsze wrażenie robi już sama ilość ogłoszeń i duże możliwości znalezienia auta dokładnie pod swoje potrzeby. Po drugie – wyposażenie samochodów zwykle stoi na wyższym poziomie niż na naszym rynku. Niebagatelny wpływ na jakość używanego samochodu ma również infrastruktura drogowa danego kraju. Jest to dziedzina, która w Polsce od pewnego czasu poprawia się dość regularnie, wciąż jednak daleko nam do jakości dróg krajów zachodnich. Przekłada się to na stan techniczny – ten sam model auta o podobnym przebiegu, będzie zazwyczaj znacznie bardziej zużyty w Polsce niż np. w Niemczech. Różnica jakościowa na korzyść Niemiec polega również na poziomie zaawansowania wykonywanych przeglądów technicznych.

Jakie samochody warto sprowadzać?

Ponieważ nasz krajowy rynek jest dość mało zróżnicowany, warto zainteresować się importem zwłaszcza w sytuacji, kiedy poszukujemy auta posiadającego szczególnie bogate wyposażenie, a także kiedy poszukiwane są modele mało popularne na naszych drogach – np. luksusowe wersje samochodów typu SUV. Rynki zagraniczne dają w takiej sytuacji znacznie szersze możliwości wyboru.
Import pojazdu zagranicznego jest wskazany również, kiedy klient poszukuje oszczędności. Kierowcy w społeczeństwach krajów bogatszych od Polski – np. Niemcy, częściej wymieniają swoje samochody, co pozwala na znalezienie ciekawych ofert sprzedaży kilkuletnich pojazdów w dobrej cenie.

Jeżeli interesuje Cię import aut na zamówienie, zapraszamy do wypełnienia formularza na stronie https://carforfriend.pl/ – znajdziemy oferty specjalnie dla Ciebie i przeprowadzimy Cię przez cały proces zakupu.

Comments are closed.