https://codeengineers.com/pl/definition/28-2-x-x-x/Cloaking-drupal
tanie drony - https://maniolo.pl/drony/ - Pośredniczymy w sprzedaży tanich dronów z Chin. Zaufaj Lulany.pl i postaw na wysoką jakość.
minimum 10 krotkich zdan opisujacych firme i strone w osobnych linijkach7-6 Michał Kołtyś minimum 10 krotkich zdan opisujacych firme i strone w osobnych linijkach7-6
tanie kurtki zimowe, aby twoja pociecha miala zawsze cieplo, zapraszamy. tanie kurtki zimowe dla dzieci tanie kurtki zimowe dla dzieci na lulany.pl, zapraszamy. idzie zima, a ty szukasz kurtki dla swojego dziecka? przychodzimy z pomoca! w naszym sklepie znajdziesz duzy wybor tanich kurtek zimowych dla dzieci. zapraszamy!          https://cetia.pl/elektryczne-urzadzenia-do-gotowania-makaronu-urzadzenia-kuchenne-agd-majsterkowanie/     https://lulany.pl/2019-nowa-moda-lato-panie-zestawy-pojedynczy-przycisk-skrecic-w-dol-kolnierz-topy-czarny-i-bialy-krotkie-spodnice-linii-studentow-garnitury/

Pomiary wentylacji – co powinieneś wiedzieć

by:

DOM

Wentylacja to jedna z najważniejszych instalacji w każdym budynku, która ma za zadanie doprowadzać świeże powietrze do pomieszczeń, a także odprowadzać na zewnątrz nadmiar ciepła i nieprzyjemne zapachy. Jednak żeby mieć pewność, że cyrkulacja powietrza w budynku przebiega prawidłowo, instalacja musi być w pełni sprawna, dlatego właśnie bezwzględnie należy przeprowadzać okresowe inspekcje i przeprowadzać pomiary wentylacji.

Pomiary wentylacji – komu zlecić

Zgodnie z obowiązującymi przepisami prawa, przeglądy należy wykonywać przynajmniej raz w roku, za pośrednictwem osób lub firm, które posiadają wymagane do tego uprawnienia. Specjalista wykonujący kontrolę musi mieć odpowiednią wiedzę i umiejętności niezbędne do przeprowadzenia ewentualnych napraw.

Pomiary wentylacji – niepokojące symptomy

Jakie mogą być objawy wadliwej instalacji? Jeśli wentylacja pracuje głośniej niż zwykle lub jeśli różne zapachy przedostają się do innych pomieszczeń, to mogą to być oznaki złej regulacji powietrza lub jej braku i należy wezwać specjalistów, którzy pomogą ustalić przyczynę. Głównym celem przeprowadzania pomiarów wydajności instalacji jest uzyskanie pewności, że osiąga ona parametry uwzględnione w projekcie i że są one zgodne z polskimi normami. Po przeprowadzonej kontroli wydawane są protokoły dotyczące pomiarów wydajności wentylacji oraz badania głośności. Podczas przeglądu technicznego, najczęściej wykonywane czynności to:

  • czyszczenie urządzenia oraz przewodów,
  • dezynfekcja i odgrzybianie,
  • czyszczenie lub wymiana filtrów,
  • kontrola pracy,
  • sprawdzenie ciągu w kanałach,
  • sprawdzenie ilości wymian powietrza.

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *