Skuteczne odkurzacze piorące

by:

PORADY

Utrzymanie czystości to priorytet każdej perfekcyjnej gospodyni domowej. Szczególnie mycie i czyszczenie podłóg należy do obowiązków, które powinny być wykonywane systematyczne. W przeciwnym wypadku można dopuścić do uporczywych i trwałych zabrudzeń z którymi trudno sobie poradzić. Co zrobić aby cieszyć się żywym i nieskazitelnym kolorem kanapy, dywanu czy wykładziny? Odpowiedź jest jedna. Wybierz dobrej jakości odkurzacz piorący. Takie urządzenie ma bardzo wiele zalet. Jakich? Dowiesz się z poniższego artykułu.

Jakie zalety mają odkurzacze piorące?

Producenci oferują szeroki wybór tego typu urządzeń, które różnią się konstrukcją, funkcjonalnością i wyglądem. Mogą być workowe, bezworkowe, być wyposażone w filtr wodny lub pracować na sucho. Mogą być wyposażone w różnego rodzaju ssawki do prania dywanów i tapicerki, być przystosowane do zbierania sierści zwierząt lub mieć wbudowany filtr oczyszczający powietrze. Każdy z odkurzaczy piorących posiada różne zalety, ale na szczególną uwagę zasługuje odkurzacz George Numatic, ponieważ to urządzenie wyjątkowo funkcjonalne i nowoczesne.

Odkurzacz piorący George – jakie ma zalety?

To produkt dla najbardziej wymagających użytkowników, ponieważ wyposażony jest aż w 5 praktycznych funkcji. Idealnie wypierze dywan, wyczyści tapicerkę i poradzi sobie z czyszczeniem twardych podłóg. George wyposażony jest w specjalny dyfuzor, który rozprowadzi wodę ze środkiem piorącym równomiernie po całej powierzchni. Jego ogromną zaletą jest możliwość zlikwidowania bardzo głębokiego i nawet wieloletniego brudu, starych plam i zacieków. Ponadto wyposażony jest w dwa węże, jeden do prania, zaś drugi do odkurzania suchego. Ten nowoczesny odkurzacz nie tylko pierze na mokro, ale także usuwa na sucho wszystkie zanieczyszczenia, takie jak sierść zwierząt, kurz, okruchy czy pyłki.

Co jeszcze musisz o nim wiedzieć?

Odkurzacz George posiada worek o pojemności aż 15 litrów, co sprawia, że urządzenie można wygodnie użytkować przez 15 miesięcy bez konieczności jego wymiany. Ponadto worek jest bardzo szczelny i zapobiega wydostawaniu się pyłów i nieprzyjemnego zapachu. Konstrukcja odkurzacza pozwala na oddzielenie wody czystej od brudnej, co sprawia, że mycie podłóg twardych jest niezwykle skuteczne. To produkt wyjątkowy, wykonany z najwyższej jakości materiałów, takich jak stal nierdzewna, aluminium i specjalne tworzywo Structofoam. Dzięki temu jest trwały, wytrzymały i odporny na różnego rodzaju uszkodzenia mechaniczne. Przemysłowa turbina ssąca o dużej mocy umożliwia ciągłą pracę w każdych warunkach.
Geroge Numatic to nowoczesny i funkcjonalny produkt, który możesz kupić w bardzo przyjaznym miejscu – sklep wdomu24.pl

Comments are closed.