Networking w Polsce – spotkajmy się w stolicy! Zostań klubowiczem WFS w Warszawie

by:

BIZNES

Prowadzisz przedsiębiorstwo i w pewnym momencie stanąłeś w miejscu? Zależy Ci na rozwoju firmy i szukasz alternatywnych wyjść? Zainteresuj się networkingiem. To forma współpracy wśród przedsiębiorców oparta na obopólnym rekomendowaniu swoich usług oraz produktów, a także wymianie doświadczeń i kompleksowej wiedzy. Idea pomocy jest Ci bliska? Zatem do dzieła!

Jak zacząć swoją przygodę z networkingiem?

Przede wszystkim powinieneś trafić na jedno ze spotkań organizowanych przez WFS Polska. Jesteś z Warszawy bądź okolić? Weź zatem udział w śniadaniu networkingowym, które regularnie odbywa się w stolicy. Część oficjalna zaczyna się w godzinach porannych i trwa od 6:45 do 9:30. Uczestnicy spotkania mają szansę na rozmowę oraz wymianę wizytówek. Jak dalej potoczy się wybrana relacja biznesowe, to już w dużej mierze zależy od Ciebie. Pamiętaj, w rozmowie stawiaj na konkretne informacje i jasno przedstawiaj swoje intencje. Jeśli możesz coś komuś zaoferować, nie krępuj się i zrób to. Kto wie może stoi właśnie przed Tobą szansa na owocną, długotrwałą współpracę?

Jeśli spotkanie zainteresuje Cię na tyle, by pomyśleć o członkostwie w klubie WFS, porozmawiaj o tym z wybranym dyrektorem regionalnym. Twoja firma poddana zostanie weryfikacji, dlatego na decyzję musisz poczekać kilka dni.

Warszawa da się lubić, także dzięki networkingowi

Jeśli wszystko uda się zgodnie z planem i zostaniesz oficjalnie przyjęty do grona klubowiczów, możesz śmiało korzystać z szeregu przywilejów z tym związanym. Spotkania networkingowe w Warszawie stanowią dużą szansę dla Ciebie i Twojego przedsiębiorstwa. W końcu stolica naszego kraju to jeden z największych ośrodków biznesowych w Europie Środkowo – Wschodniej.

Kontakty biznesowe to dzisiaj jeden z ważniejszych czynników na drodze do osiągnięcia sukcesu. Uczestnicy organizacji WFS Polska starają się jak najlepiej wykorzystać potencjał drzemiący w zawiązywaniu relacji biznesowych i przełożyć go na widoczne efekty. Jeśli sam chciałbyś spróbować, nie wahaj się i wybierz się na najbliższe spotkanie networkingu w Warszawie!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *