https://codeengineers.com/pl/definition/4-x-x-23-x/Aktualizacja-algorytmu-update-szkocja-w-szkocjii-google.co.uk
Tanie szorty dostępne już teraz na maniolo.pl. - szorty męskie wyprzedaż - Szukasz szortów męskich, dobrze trafiłeś!
koszt krozji https://www.linkedin.com/posts/excor-poland_ile-kosztuje-nas-korozja-blog-excorpl-activity-6595656788434128896-1u5g minimum 10 krotkich zdan opisujacych firme i strone w osobnych linijkach8-301
tanie zegarki z chin lifeinspires opinie lulany.pl - tanie zegarki z Chin szybko i bez wychodzenia z domu, zapraszamy! Chcesz być na czasie i mieć modny zegarek, ale nie chcesz za niego przepłacać? Mamy dla Ciebie świetne rozwiązanie. Tanie zegarki z Chin na każda okazję dla każdego. Zapraszamy!          https://cetia.pl/polaczenia-rurowe/     https://lulany.pl/aelicy-kobiety-portfel-maly-zamek-wielu-pozycji-karty-ze-skory-wysokiej-jakosci-solidna-torba-etui-na-telefon-portmonetka-posiadacza-karty-2019/

Mapa marzeń – czyli zamień marzenia na fakty!

by:

PODRÓŻE

Czy kiedykolwiek marzyłeś o czymś po cichu? Twoje serce i umysł biegły w pewnym kierunku, ale wydawał się on odległy i nierealny do spełnienia? Może chodziło o zakup czegoś, jakąś pasję, podróże, pieniądze? Zapoznaj się ze sposobem na ich urzeczywistnienie.

Namaluj swoje marzenia

Spieszę wyjaśnić – nie chodzi o stworzenie obrazu à la Picasso. Zrób na kartce papieru wizualizację marzeń za pomocą zdjęć i wycinków z gazet. Technika jest w zasadzie dowolna. Jest to proste do wykonania i stanowi świetny sposób na wspólną zabawę z rodziną i przyjaciółmi. Taka tzw. mapa skarbów jest komunikatem dla podświadomości, jasnym konkretem tego, czego się pragnie.

Ale po co?

Obraz jest jasny, przejrzysty, może być opatrzony krótkimi hasłami. Ale najistotniejsze są emocje towarzyszące procesowi jego tworzenia. To trochę umowa z losem, któremu w ten sposób mówisz konkretnie, że np. Twoim wymarzonym celem podróży jest Grecja. Taką tablicę tworzy się zwykle na rok, jedną na cały życie, lub na określony czas. Umieść ją w widocznym miejscu, by stale na nowo wzbudzać w sobie emocje i zadziałać tzw. siłą przyciągania.

Priorytety czyli koło życia

Na innej kartce narysuj koło i podziel kreską na 8 części jak pizzę. Nazwij jej trójkąciki kolejno: rodzina, duchowość i emocje, finanse, życie zawodowe, relaks i rozrywka, rozwój osobisty, przyjaciele i znajomi, zdrowie i kondycja. Oceń Twój poziom satysfakcji od 1 do 10 w każdej z tych sfer. Zobaczysz, co jest super, a co kuleje i tym samym wymaga zmiany. Bo może właśnie zmiana czegoś jest Twoim marzeniem.

Jeśli na swojej tablicy marzeń umieściłeś wakacje w Grecji, biuro podróży Kartagina pomoże Ci je spełnić. Ofertę wyjazdową do miejsc na całym świecie znajdziesz tutaj: Grecja biuro podróży Pabianice.

Zadzwoń:
+42 2265588

Zobacz stronę:
https://kartagina.pl/howto
Grecja biuro podróży Pabianice

Dojazd:

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *