https://codeengineers.com/pl/definition/50-x-3-x-x/E-book-dla-firm-zagranicznych
Media społecznościowe Zielona Góra - http://www.codeengineers.com/facebook/p11__obsluga_facebook_fanpage_zielona_gora_prowadzenie_zakladanie_reklamy_lubuskie.html - Dobrze działające media społecznościowe to recepta na sukces. Zadzwoń do nas, działamy na terenie Zielona Góra.
http://comnetowy24.pl/_comnetowy24.pl/2019/08/19/kiedy-musisz-nauczyc-sie-zyc-w-swiecie-biznesu-michal-koltys/ Kołtyś Michał rozwój biznesu minimum 10 krotkich zdan opisujacych firme i strone w osobnych linijkach7-6
check the offer of cheap gadgets from china. cheap shopping from china cheap little things from china only with us, we invite you!          futro damskie

Instruktor fitness – kim jest?

by:

AKTYWNOŚĆ FIZYCZNABIZNES

Sport to zdrowie – stare powiedzenie przybrało dziś mocno na znaczeniu. Polacy są tego coraz bardziej świadomi. Widać to po ilości biegaczy w parkach i rowerzystach. Także siłownie i kluby fitness wypełnione są coraz liczniej. Stąd boom na rynku  i popyt na instruktorów. Kim są?

Pora na instruktora

Poprawa kondycji, zdrowia i sylwetki – takie są cele udziału w zajęciach fitness. To także sposób na nawiązanie znajomości.  Potrzebny jest jednak ktoś, kto ćwiczenia umiejętnie poprowadzi. To rola instruktora fitness. Jest on moderatorem, który pokazuje rodzaj i sposób wykonywania ruchów. Ich choreografia opiera się wprawdzie na zabawie i tańcu, ale instruktor planuje kolejność i dostosowuje do możliwości poszczególnych osób.

Co musi umieć instruktor fitness?

Ponieważ instruktor bierze odpowiedzialność za zdrowie podopiecznych, powinien posiadać wiedzę na temat prowadzenia treningu, fizjologii wysiłku oraz anatomii człowieka. Musi wiedzieć, jak nie przeforsować uczestników i nie doprowadzić ich do kontuzji. Zna cel zaproponowanych ćwiczeń i wie, jak je dostosować do potrzeb i możliwości podopiecznych.

Kurs na instruktora fitness

Punktem wyjścia do pracy instruktora jest dobre przygotowanie merytoryczne i praktyczne. Taką możliwość daje wysokiej jakości kurs na instruktora fitness Wrocław. Warunkiem jest pełnoletność i wykształcenie średnie. Zwykle kurs odbywa się z podziałem na moduły. Przyswojona teoria przekładana jest na elementy samodzielnego prowadzenia zajęć. Dobry kurs kończy się egzaminem i weryfikacją umiejętności.

Zarobki instruktora fitness

Wynagrodzenie instruktora fitness zatrudnionego na etacie oscylują pomiędzy 1600 a 2800 zł netto. Obie wartości mogą być nieco wyższe lub niższe, w zależności od województwa i wielkości aglomeracji. Zarobki są także zależne od posiadanego doświadczenia.

 

Zadzwoń:
+71 7127712

Zobacz stronę:
https://www.ams.edu.pl/kursy/
kurs na instruktora fitness Wrocław

Dojazd:

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *