PORTALE PARTNERÓW

Śniadania biznesowe Opole – rozwiń swoją firmę dzięki networkingowi

by:

BIZNES

Zdobywanie i utrzymanie wartościowych kontaktów biznesowych, tzw. networking to popularna w ostatnich latach forma rozwoju i promocji biznesu w Polsce. Współpraca oraz wzajemna pomoc wśród przedsiębiorców, wymiana doświadczeń i wzajemnych rekomendacji przynosi realne korzyści w każdej branży. Poziom networkingu w naszym kraju stale wzrasta, a jest to zasługa organizacji, takich jak WFS Polska, która poprzez planowanie i promocję różnorodnych eventów, zrzesza biznesmenów z różnych miast i pomaga im w rozwoju.

 

Śniadania biznesowe Opole

 

WFS Polska to organizacja, klub networkingowo – rozwojowy, który aktywnie działa na terenie 10 miast Polski, w tym także w stolicy województwa opolskiego – Opolu. Organizowane spotkania mają charakter śniadań biznesowych, odbywających się minimum raz w miesiącu, w godzinach 6:45 – 9:30. Uczestnicy spotkania mają szansę poznać się, porozmawiać i wymienić się wizytówkami.

 

Śniadania biznesowe Opole – co należy zrobić, by pojawić się na spotkaniu?

 

Aby wziąć udział w wydarzeniu, należy wejść na stronę WFS Polska, wybrać event – śniadanie biznesowe Opole w dogodnym terminie, wypełnić formularz zgłoszeniowy i dokonać opłaty. Całość zajmuje dosłownie kilka chwil!

Przed spotkaniem zadbaj o odpowiednie przygotowanie – przygotuj prezentację, w której krótko przedstawisz siebie i swoją działalność pozostałym uczestnikom. Warto w niej uwzględnić informacje mówiące o tym, czego lub kogo poszukujesz w WFS. Pamiętaj o pozytywnym nastawieniu i dobrych manierach.

Jeśli chcesz rozwinąć swoją działalność, nie zwlekaj! Networking WFS i śniadania biznesowe Opole, naprawdę mogą CI w tym pomóc, wykorzystaj to!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *