PORTALE PARTNERÓW

Co to jest wylewka anhydrytowa i czym się wyróżnia?

by:

DOM

W budownictwie mieszkaniowym podłoga to jeden z ważniejszych elementów. Jednak zanim przychodzi czas na układanie wierzchniej części podłogi, konieczne jest wybranie wylewki. To czy nasza podłoga w mieszkaniu będzie się układać, czy będzie równa i trwała, zależy od tego, jaką wylewkę wybierzemy. Powinna być ona elastyczna, trwała i pozbawiona pęknięć. Dodatkowo przy wyborze ogrzewania podłogowego konieczne jest wybranie podkładu podłogowego, który będzie dobrze przewodzić ciepło z instalacji grzewczej.


Wylewki Łódź – dobre przewodnictwo ciepła

Wylewki Łódź anhydrytowe wyróżniają się niską porowatością, a dzięki temu szybko oddają ciepło do pomieszczenia. Z tego względu ten rodzaj podkładu podłogowego zalecany jest szczególnie przy konstrukcjach z ogrzewaniem podłogowym.

Wykazuje właściwości samopoziomujące

Wylewki anhydrytowe mają rzadką konsystencję, a dzięki temu wyróżniają się właściwościami poziomującymi. Za sprawą tego możliwe jest wykonanie wylewki przy małym nakładzie pracy. Dodatkowo wylewki tego typu gwarantują łatwe rozlanie i wypoziomowanie sylwetki.

Zwiększa wydajność pracWylewki podłogowe nie wymagają zbrojenia. Co więcej, istnieje możliwość chodzenia po podłodze już po 48 godzinach od nałożenia wylewki. A już po siedmiu dniach możliwe jest włączenie ogrzewania podłogowego. Jest to wylewka, która pozwala na szybkie postępowanie prac wykończeniowych, ponieważ nie wymaga ona dodatkowych działań, szlifowania, czy dylatacji.

Zadzwoń:

+48 509 293 183

Zobacz stronę:
https://tempo-spj.pl/oferta/gipsy
Wylewki Łódź

Dojazd:

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *