Przekonaj się sam, że marketing wielokanałowy ma świetne możliwości, które mogą być wykorzystane w Twojej firmie. - ogrodnicze szkółki - Handel w Internecie kwitnie – sprawdź jak dobrze przygotowany marketing zwiększa obroty.
Dzieci pozostawione pod naszą opieką są szczęsliwe a ich rodzice spokojni powierzając dzieci profesjonalistom. dobre przedszkole Kraków http://www.wishlistr.com/profile/tornixen55
minimum 10 krotkich zdan opisujacych firme i strone w osobnych linijkach8-298 bojówki spodnie minimum 10 krotkich zdan opisujacych firme i strone w osobnych linijkach8-298      e-papieros zestaw startowy

Jakie urządzenie do masażu wybrać?

by:

CZAS WOLNYURODA

Masaż to technika, dzięki której można pozbyć się różnego rodzaju schorzeń, odbudować zmęczone mięśnie, czy zrelaksować się po ciężkim dniu. Niezależnie, jaki jest cel tego aktu, warto zadbać o to, by sprzęt wykorzystywany do masażu był sprawdzony i skuteczny. W dzisiejszym artykule zajmiemy się w głównej mierze tym drugim zagadnieniem i podpowiemy, jakie urządzenie do masażu wybrać.

Masaż zdrowotny a relaksacyjny

Masażery do ciała to specjalne narzędzia, które wykorzystują siłę wibracji, kompresji powietrza lub nacisku po to, by we właściwy sposób oddziaływać na mięśnie, stawy i zakończenia nerwowe. To, jakie urządzenie do masażu wybierzemy, powinno być przede wszystkim uzależnione od schorzenia, czy stylu masażu.

Techniki masażu – Shiatsu

Wśród różnego rodzaju technik masowania warto wyróżnić masaż Shiatsu, który wywodzi się jeszcze z czasów starożytnych Chin i przez niektórych nazywany jest akupunkturą bez wykorzystania igieł. Według filozofii Shiatsu, każda z dolegliwości, która dotyka ludzkie ciało, jest powiązana z niewłaściwym przepływem energii. Odpowiedni masaż jest w stanie unormować tę siłę i zapobiegać schorzeniom różnego typu, jak również neutralizować bóle. Warto wspomnieć, że istnieją specjalne masażery stworzone do kultywowania techniki masażu Shiatsu.

Masażery do ciała i stóp

Z pewnością jednym z najpopularniejszych typów masażu jest masaż pleców, który to może odbywać się przy użyciu różnego rodzaju technik. Co ciekawe, nie zawsze potrzebna będzie do tego druga osoba. Np. istnieją również rodzaju maty masujące, które można wkomponować w fotel i oddawać się relaksującym masażom np. podczas oglądania telewizji. Podobne zastosowanie będą miały masażery do stóp – czyli zgrabne urządzenia, wykorzystujące siłę kompresji powietrza i ucisku. Trzecia grupa to przyrządy ręczne, czyli narzędzia wyposażone w specjalne końcówki masujące, które można obsługiwać samodzielnie lub poprosić o pomoc bliską osobę.

Masażer do ciała – jaki wybrać?

Wracając jednak do masażu w ujęciu ogólnym, wiele osób zastanawia się, jaki wybrać masażer do ciała? Na rynku dostępne są urządzenia zasilane elektrycznie tj. masażery ręczne, poduszki masujące, maty do masowania pleców, masażery stóp, ale także specjalne przyrządy mechaniczne. Wybór jest naprawdę duży, jednak pamiętajmy, by dokonywać go w oparciu o wiedzę osób, które faktycznie się na tym znają, dlatego warto skontaktować się wcześniej z pracownikami firmy Casada. Przed wyborem rodzaju masażu warto uda się do fizjoterapeuty, który doradzi, która technika będzie najlepsza oraz jakie wybrać do niej przyrządy.

Bogatą ofertę masażerów znajdziesz na www.casada.pl

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *