Rozwój perukartstwa

by:

URODA

Sztuka perukarska nieprzerwanie się rozwija, czego dobitnym dowodem są stale zmieniające się trendy i preferencje klientów, którzy obecnie mogą wybierać z szerokiego asortymentu wyrobów zarówno naturalnych jak i syntetycznych. Obserwacja upodobań naszych konsumentów pozwoliła nam ustalić, że w obecnym sezonie niepodzielnie królują produkty typu np.: baby hair, a więc peruki oraz systemy uzupełnień wzbogacane dodatkowo puklami cienkimi i kręconymi, które to do złudzenia przypominają włoski małego dziecka.

Dlaczego systemy włosów są one tak popularne? Odpowiedź jest niezwykle prosta – ich połączenie z wyrobem tradycyjnym gwarantuje naturalny, piękny wygląd, a także uwydatnia linię czoła, odpowiednio podkreślając wyjątkowy wygląd użytkownika. Rozwiązanie to nie tylko doskonale sprawdza się w połączeniu z systemami wykonanymi z włókien syntetycznych oraz naturalnych, ale także jest stosunkowo niedrogie, więc decydując się na baby hair nie musimy się obawiać wydatków, które podniosłyby cenę wyrobu bazowego o kilkanaście lub nawet kilkadziesiąt procent.

Tak zwane dziecięce włosy idealnie symulują nowo wyrastające ze skóry głowy kosmyki i sprawdzą się zarówno w przypadku osób, które zauważają u siebie pierwsze objawy łysienia plackowatego, androgenowego, czy telogenowego, ale także u klientów, którzy marzą o gęstych włosach, eksperymentowaniu z własnym uczesaniem przy jednoczesnym zachowaniu możliwie najbardziej naturalnego i niewzbudzającego podejrzeń postronnych obserwatorów wyglądu. Dzięki temu dodatkowo można to osiągnąć!

Pełna personalizacja – dopasuj front swojego systemu

Główną cechą wyróżnikową produktów, które oferujemy swoim konsumentom jest fakt, że mogą one zostać poddane pełnej personalizacji, czy to w kwestii długości, grubości, czy też koloru włosów, z których są one wytwarzane. Nie poprzestajemy jednakże na tym i umożliwiamy klientom dostosowanie frontu systemu uzupełnień włosów lub peruki do własnych preferencji. Co to oznacza?

Jeżeli decydujemy się na perukę relatywnie krótką, najlepszym rozwiązaniem będzie wybór elementu przedniego, który będzie puszczony prosto i zakryje część czoła, tworząc tym samym naturalny, a jednocześnie uwodzicielski efekt. Klientom, którzy zdecydowali się na systemy nieco dłuższe polecamy fronty falowane, idealnie współgrające z całością projektu.

Przypominamy jednakże w tym miejscu, że w większości produktów oferowanych przez nasz salon, fronty z możliwością personalizacji stanowią element dodatkowy, a więc nie zapomnijmy, aby podczas składania zamówienia poinformować przedstawiciela naszej firmy o chęci skorzystania z tej możliwości i dostosowania przodu systemu do własnych upodobań. Jasno damy wtedy do zrozumienia, że nie zgadzamy się na standardowy element przedni i chcemy do zamawianego wyrobu wprowadzić własne modyfikacje.

Ze swojej strony zapewniamy, że spersonalizowany front nie będzie naszych klientów kosztował zbyt wiele i że z całą pewnością nie wydrenuje on ich domowego budżetu. Zamiast tego stanie się raczej eleganckim dodatkiem do doskonale wykonanej peruki lub systemu uzupełnień, podkreślając niezwykłość aparycji użytkownika!

Sam zdecyduj jak będziesz wyglądał!

Jeszcze do niedawna zwykło się uważać, że jeżeli fantazyjna, nieszablonowa i przyciągająca zazdrosne spojrzenia fryzura, to wyłącznie na podorędziu przedstawicielki płci pięknej. Ostatnie dziesięciolecie przyniosło jednakże w tej kwestii znaczne zmiany, bowiem panowie również zaczęli dostrzegać możliwości, jaki oferują im niechirurgiczne systemy uzupełnień włosów. To właśnie dzięki nim mogą oni zapomnieć o spędzających im sen z powiek obszarach całkowicie pozbawionych włosów, czy też fryzurze, która z biegiem czasu zaczęła się coraz bardziej przerzedzać oraz tracić swój pierwotny blask.

Panowie odwiedzający nasz salon już na wstępie poproszeni zostaną przez naszych ekspertów o przedstawienie swoich oczekiwań względem idealnego wyrobu. Co więcej, z obszernego katalogu naszego przedsiębiorstwa będą oni mogli wybrać najbardziej odpowiadający im kolor, kształt, styl upięcia, czy w końcu grubość produktu – kto bowiem powiedział, że wyłącznie panie mogą zachwycać swoją aparycją?

Ze swojej strony zapewniamy także, że produkty przygotowywane zarówno dla płci pięknej jak i dla mężczyzn charakteryzują się najwyższą jakością wykonania, a dodatkowo przygotowywane są na bazie materiałów całkowicie hipoalergicznych, których nawet codzienne użytkowanie nie będzie wiązało się z ryzykiem wykształcenia się nieprzyjemnych podrażnień czy reakcji alergicznych. Doskonale wiemy bowiem, że jeżeli chodzi o systemy uzupełnień włosów, komfort noszenia jest równie ważny co zachwycający wygląd ich nabywców!

Ogromna paleta pakietów startowych wyłącznie dla Ciebie!

Nabycie systemu uzupełnień włosów to dla niejednego naszego klienta wiekopomna chwila, która zmienia niemalże wszystko – począwszy od sposobu postrzegania samego siebie, aż poprzez funkcjonowanie w środowisku. Sam system byłby jednak jedynie modnym dodatkiem, gdyby nie możliwość jego dodatkowej modyfikacji i odpowiedniej pielęgnacji – a dokonać tego można korzystając z szerokiej gamy naszych pakietów startowych przygotowanych specjalnie z myślą o naszych konsumentach.

Osoby, które dopiero zaczynają swoją przygodę z naszym wyrobami mogą zdecydować się na pakiet standardowy, zawierający folię, flamaster oraz taśmę do zdejmowania miary. Jest to absolutny niezbędnik, aby umożliwić ekspertom wykonanie lub modyfikację wyrobu zgodnie z wymogami klienta. Zakup takiego produktu to niecałe 20 złotych! Jeżeli pokusimy się o rozszerzenie pakietu do formy Standard Pro, otrzymamy dodatkowo koloring włosów (zależnie od szczegółów podanych w zamówieniu – indyjski lub też słowiański). Za tego typu wyrób przyjdzie nam zapłacić 285 złotych.

Konsumenci mają także możliwość kupna lub wypożyczenia pakietu Premium, którego cena to nieco ponad 400 złotych. Poza nadmienionymi powyżej przedmiotami, w zestawie znajdziemy dodatkowo wzornik skrętu oraz gęstości. Ostatnim z dostępnych pakietów jest ten noszący nazwę Premium Pro, oferujący klientowi wzornik baz uzupełniony o elementy wszystkich pozostałych zestawów. Przyjdzie nam zapłacić za niego 800 złotych. Zapraszamy do naszego sklepu, w którym mogą Państwo także nabyć dodatkowe produkty i akcesoria!

Baza Classic naszym hitem sprzedażowym

Mówi się, że pewne trendy i tradycje są nieśmiertelne, bowiem każde kolejne pokolenie będzie po nie z radością sięgać, niezależnie od wyznawanych wartości czy poglądów. Podobna sytuacja ma miejsce w przypadku naszych baz stanowiących swoisty fundament systemów uzupełnień włosów. Pomimo, że w naszym portfolio znaleźć można niemalże tuzin baz w różnym kolorze, charakteryzujących się zróżnicowaną grubością oraz stylem, nasi klienci na przestrzeni ostatnich miesięcy sięgali przede wszystkim po jej wersję Classic.

Czym jest to spowodowane? Naszym zdaniem klienci lubią sięgać po produkty ponadczasowe, a więc takie w przypadku których zmiana trendów w modzie i stylu nie będzie jednoznaczna z koniecznością wymiany nie tylko samego systemu ale i stanowiącej jego podstawę bazy. Classic to idealne połączenie materiałów siateczkowych oraz imitujących skórę. Może ona zostać przymocowana do skóry głowy przyszłego użytkownika przy pomocy taśm, kleju, lub też niewielkich oraz niewidocznych klipsów.

Głównymi zaletami nadmienionego produktu są jego wytrzymałość, żywotność oraz wysoka zdolność termoregulacji osiągnięta przez projektantów dzięki rozmieszczeniu na całej jej powierzchni niewielkich otworów, które to odprowadzają na zewnątrz nadmiar potu, łoju oraz ewentualnych zanieczyszczeń. Czy wspominaliśmy już, że zarówno nasze systemy jak i bazy Classic są niezwykle wdzięczne jeżeli chodzi o ich konserwację oraz czyszczenie? Jeżeli nie wierzą nam Państwo na słowo – zapraszamy do wizyty w jednym z naszych salonów, gdzie dołożymy wszelkich starań, by zmienić Państwa zdanie!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *