https://twitter.com/lukaszwoz - Lukasz Wozniakiewicz - slowa kluczowe gratis w osobnych linijkach1,459
minimum 10 krotkich zdan opisujacych firme i strone w osobnych linijkach7-6 Kołtyś Michał minimum 10 krotkich zdan opisujacych firme i strone w osobnych linijkach7-6
wesele Gorzkowice http://dworkasztelan.pl/wesela minimum 10 krotkich zdan opisujacych firme i strone w osobnych linijkach8-315      grillz

Najlepsze i skuteczne zabiegi na pozbycie się cellulitu

by:

URODA

W dzisiejszych czasach cellulit nie musi być źródłem naszych kompleksów – dzięki efektywnym zabiegom z łatwością można się pozbyć nieestetycznych zmian skórnych. Nie są one inwazyjne, a jednocześnie nie sposób odmówić im skuteczności. Poszczególne zabiegi antycellulitowe wspaniale modelują ciało i pozwalają uzyskać wymarzoną sylwetkę. Wiele z nich jest zalecanych również w kontekście prozdrowotnego oddziaływania na skórę.

Jakie zabiegi antycellulitowe są najlepsze?

Wśród wyjątkowo efektywnych zabiegów warto wymienić różne rodzaje profesjonalnych masaży. Świetnym wyborem może być między innymi dermomasażer, który polega na mechanicznej stymulacji poprzez zassanie. Zabieg znakomicie aktywuje układ limfatyczny i perfuzję krwi – rozszerzone naczynia krwionośne pozwalają pozbyć się szkodliwych produktów przemiany materii. Jest zalecany w przypadku obrzęków nóg i wykazuje wysoką skuteczność w redukcji tkanki tłuszczowej. Tego typu zabiegi na cellulit pozwalają szybko uzyskać efekt gładkiej skóry i znacznie ją ujędrniają. Równie skuteczny jest endomasaż z wykorzystaniem nowoczesnego urządzenia Modente. W ramach tej usługi można skorzystać z najnowszych technologii, między innymi w oparciu o fale radiowe, promieniowanie IR i zabiegi głębokiego masażu. W efekcie można szybko usunąć zrosty w tkance tłuszczowej i tym samym pozbyć się cellulitu na wybranych obszarach ciała. Endomasaż dodatkowo zwiększa aktywność fibroblastów niezbędnych dla utrzymania młodego wyglądu skóry. Wspaniale ujędrnia i przyspiesza spalanie tłuszczu, pomagając w uzyskaniu wymarzonej sylwetki.

Najskuteczniejsze zabiegi na cellulit – co poza masażem?

Niemniej skutecznym zabiegiem na pozbycie się cellulitu jest radiofrekwencja mikroigłowa. Dzięki niej można przeprowadzić nieinwazyjny lifting skóry poprzez stymulację włókien kolagenowych. Fale radiowe wspaniale uelastyczniają i stymulują procesy regeneracyjne naskórka. Radiofrekwencja mikroigłowa jest szczególnie zalecana w przypadku blizn i rozstępów – to doskonałe rozwiązanie dla kobiet, które chcą zapomnieć o nieestetycznej skórce pomarańczowej. Za dodatkowy atut warto uznać skuteczność przy zwężaniu rozszerzonych porów. Zabieg szybko poprawia napięcie skóry i wzmacnia jej naturalne procesy naprawcze.

Gabinet medycyny estetycznej Coco-Time we Wrocławiu oferuje szeroki wybór zabiegów nakierowanych na zlikwidowanie cellulitu. Klientki mogą zdecydować się na profesjonalny endomasaż, nowoczesny dermomasażer lub radiofrekwencję mikroigłową. Wszystkie zabiegi są wykonywane z wykorzystaniem najnowocześniejszych technologii.

Comments are closed.