PORTALE PARTNERÓW

Masz problem z konkurencją? Usuwanie negatywnych opinii google

by:

BIZNES

Prowadząc biznes musimy być przygotowani na wiele kłód, które mogą być nam rzucane pod nogi. Bycie przedsiębiorcą to nieustanna walka o klienta z innymi firmami, które prowadzą firmy o podobnej charakterystyce. Jest to jednak konieczność, którą powinien zaakceptować każdy biznesmen, jeśli tylko wszystko odbywa się w zdrowych stosunkach, bez korzystania z nieuczciwych praktyk. Niestety, w praktyce nie wygląda to tak pięknie, jak mogłoby się wydawać. Duża część osób, aby więcej zarobić dopuści się nawet najgorszych czynów, niezważając na to czy jest to dobra praktyka czy nie.

Tak jak kiedyś rozpowiadało się plotki na temat danej firmy z ust do ust, tak teraz można manipulować prawdą korzystając z opinii Google. W jaki sposób się to odbywa? Wystarczy, że osoba która będzie chciała obniżyć ocenę naszej firmy będzie w posiadaniu wystarczającej ilości fałszywych kont Google, aby wystawić nam dużą ilość kłamliwych komentarzy. Możemy jednak się przed tym ubezpieczyć.

Prowadzisz przedsiębiorstwo? Nawiąż współpracę z Good-Opinion.pl

Jeśli prowadzisz firmę, której dochód w dużym stopniu opiera się na opinii klientów, powinieneś zainwestować środki w nawiązanie współpracy z odpowiednimi specjalistami, którzy będą w stanie uchronić Cię przed katastrofalnymi skutkami kłamliwych opinii w wizytówkach w Google. Jeśli jesteś zainteresowany pełną ofertą, kliknij tutaj: Usuwanie negatywnych opinii google.

Comments are closed.