Warning: file_get_contents(): Peer certificate CN=`*.home.pl' did not match expected CN=`codeengineers.com' in /wp-content/themes/versal/header.php on line 22

Warning: file_get_contents(): Failed to enable crypto in /wp-content/themes/versal/header.php on line 22

Warning: file_get_contents(https://codeengineers.com/portaletematyczne_linki.php?skad=lifeinspires.pl/index.php/2020/01/23/specyficzny-smak-dziczyzny-z-lesniczowki/): failed to open stream: operation failed in /wp-content/themes/versal/header.php on line 22

Specyficzny smak dziczyzny z Leśniczówki

by:

DIETA

Pod hasłem Leśniczówka nie kryją się piękne widoki z okien chatki ustawionej w środku lasu, ale coś więcej: zapach i smak wędlin produkowanych z naturalnie dostępnego mięsa. Produkty z Leśniczówki kojarzą się z przepysznym jedzeniem i dymem z ogniska, turystyką na łonie natury i nocami spędzonymi pod namiotem, pod światłem gwiazd.

Dlaczego właśnie Leśniczówka?

Taka nazwa dla producenta wędlin z dziczyzny i mięsa wieprzowego nie jest przypadkowa. Firma, która w swojej ofercie wymienia przede wszystkim chorizo z dzika, czerpie przepisy i receptury z doświadczeń przodków i miłośników lasu, natury. Leśniczówka zapewnia klientom możliwość skosztowania naturalnych mięs i wędlin, w których brakuje ulepszaczy, sztucznych dodatków smakowych i zapachowych. Takich produktów już nie ma, ale są osoby, które pamiętają np. ich smak z dzieciństwa.

Spróbuj chorizo

Wśród polecanych potraw z wykorzystaniem dziczyzny, Leśniczówka proponuje m.in. chorizo z dzika. To danie tradycyjne w kulturze hiszpańskiej, ale ponieważ jego główny składnik to dziczyzna, a tej w Leśniczówce jest pod dostatkiem, może być zaoferowane również polskim klientom. Chorizo można zamówić od razu w Leśniczówce, nie trzeba przyrządzać samemu z nabytej dziczyzny. Ma wspaniały, głęboki smak i przywołuje oczywiste skojarzenia. Wielu klientom wystarczy już spojrzenie na tę potrawę, by poczuli się głodni. Innych zachęci to, że chorizo jest zaledwie jedną propozycją z oferty Leśniczówki.

Dziczyzna nie ma sobie równych

Nie każdy miał okazję, by spróbować prawdziwej dziczyzny. Dzięki ofercie Leśniczówki to możliwe, a firma dokłada starań, by pierwszy kontakt z jej produktami był wspaniałym przeżyciem. Dziczyzna charakteryzuje się specyficznym smakiem i uważana jest za mięso najwyższej jakości. Wędliny oferowane w Leśniczówce to przeważnie produkty z mięsa dzika i sarny. Nie brakuje tu też wysokiej jakości wieprzowiny. Z tego zdrowego, naturalnego mięsa produkowane są takie pozycje w ofercie jak kiełbasa krakowska z dzika – jest jeszcze lepsza od zwykłej krakowskiej.

Sprawdź ofertę tutaj: http://www.lesniczowka.net/.

Comments are closed.