Prowadzenie fanpage Podlaskie - codeengineers opinie - Młody zespół, prowadzenie fanpage w mieście Podlaskie. Rzetelne podejście do klienta.
Noclegi Czarna Góra opinie klientów. tanie noclegi Stronie Śląskie Noclegi Czarna Góra ceny apartamentów.
minimum 10 krotkich zdan opisujacych firme i strone w osobnych linijkach8-315 Gdańsk sep szkolenie minimum 10 krotkich zdan opisujacych firme i strone w osobnych linijkach8-315      pod e papieros

Imieninowy prezent dla koleżanki. 5 propozycji do 30 zł

by:

PORADY

Jeszcze kilkanaście lat temu imieniny były hucznie świętowane. Obecnie są to małe uroczystości, na które nie trzeba przynosić pokaźnych upominków. Prezent na imieniny dla koleżanki nie musi być drogi – ważne, aby był dawany od serca i pasował do obdarowywanej osoby. Co warto wziąć pod uwagę?

 

Zestaw słodyczy

Słodkości to coś, czemu trudno się oprzeć. Jeśli znajoma jest miłośniczką czekolady lub ciastek, to prezent imieninowy dla koleżanki może składać się właśnie z dobrych jakościowo słodyczy. Warto tu poszukać takich, które są wyjątkowe i dana osoba nie miała okazji wcześniej ich spróbować. Takie unikalne przysmaki można znaleźć w internetowych sklepach – tam też przeważnie mają najlepszą cenę i występują w wielu wariantach.

Kolorowe skarpetki

Uniwersalny upominek, który przyda się każdemu – skarpetki. A jeśli do tego dołączy się fakt, że są one zabawne i pewien sposób nawiązują do zainteresowań obdarowywanej osoby, to otrzymuje się perfekcyjną mieszankę. Prezent na imieniny dla koleżanki z pracy w postaci pary uroczych skarpetek jest nie tylko miłym gestem, ale także świadczy o tym, że słucha się danej osoby.

W sklepie Many Mornings dostępnych jest wiele wzorów i fasonów skarpetek – niektóre z nich są stonowane, inne niezwykle barwne i kreatywne. Dla koleżanki, która uwielbia kawę, można wybrać model COFFEE LOVER, który znajduje się na stronie https://manymornings.com/produkt/coffe-lover/. Takie wyjątkowe skarpetki kosztują 25 zł, a za każdym razem będą wywoływać uśmiech na twarzy.

Ozdobna poduszka

Pięknie wygląda, a do tego jest wygodna i miękka. Dekoracyjne poduszki kupić można już nawet w marketach, a wiele z nich ma bardzo atrakcyjną cenę. Taki prezent imieninowy dla koleżanki jest bardzo bezpiecznym rozwiązaniem – nawet jeśli wzór poduszki nie będzie pasował do wystroju jej mieszkania, to zawsze może ją wykorzystać na wiele innych sposobów. Decydując się na budżetową ozdobną poduszkę, warto zadbać jednak o to, aby była ona dobrze wykonana – nie mogą wystawiać z niej żadne nitki, a nadruk musi być wyraźny.  

Grafika z przesłaniem

Stworzenie ozdoby na ścianę jest niezwykle proste i może kosztować mniej niż 30 zł. Wystarczy wybrać grafikę, która będzie pasować jako prezent na imieniny dla koleżanki. Może być to cytat z książki, motywacyjny plakat lub kadr z filmu. Ważne jest tylko to, by motyw na obrazie w jakikolwiek sposób nawiązywał do znajomej i jej upodobań. Grafikę można wydrukować samodzielnie, a następnie włożyć do lekkiej antyramy. 

Mały ogród 

Każda miłośniczka kwiatów na pewno doceni trud, jaki się włoży w utworzenie małego ogrodu. Nie potrzebne jest tu posiadanie szczególnych zdolności, a wystarczy odrobina wiedzy, która jest dostępna w internecie. Taki prezent imieninowy dla koleżanki, która lubi otaczać się roślinami, będzie niezwykle miłym gestem. Oprócz samych kwiatów warto też zwrócić uwagę na wygląd pojemnika lub doniczki, w której się one znajdą – często to właśnie te elementy mogą być upominkiem samym w sobie.  

Comments are closed.