audyt seo bełchatów - codeengineers.com - Jak poprawić pozycję w wyszukiwarce
preparaty antykorozyjne www.linkedin.com opinie minimum 10 krotkich zdan opisujacych firme i strone w osobnych linijkach8-301
pielęgnacja włosów shopcode Jeśli prowadzisz salon pielęgnacji paznokci to u nas znajdziesz produkty, które mogą ci się przydać. Sprawdź i zamów. Pielęgnacja włosów to nie tylko lakier lub żel. Zamów zestaw do pielęgnacji włosów i zaskocz swojego faceta.      lemo 2

Imieninowe propozycje na prezent dla kolegi

by:

PORADY

Imieniny to jedna z tych okazji, które świętujemy, obdarowując solenizanta prezentami. Nie muszą być duże i drogie, gdyż liczy się pamięć i gest. Oto kilka imieninowych propozycji na prezent dla kolegi, które mogą okazać się przydatne, kiedy staniemy przed dylematem wyboru, co kupić…

Co podarować koledze z dużym poczuciem humoru?

Jeżeli dobrze znamy solenizanta i wiemy, że jest duszą towarzystwa, lubi poczucie humoru i sam je posiada w dużym stopniu, możemy poszukać prezentów, które wywołają uśmiech, a nawet sowicie rozbawią. Mogą to być zabawne gadżety nawiązujące tematyką do jego osobowości, charakteru czy potrzeb.

Domatorowi, który lubi spędzać czas w domowym zaciszu i odznacza się ciepłym usposobieniem, można podarować zabawne kolorowe skarpetki z wizerunkiem ulubionych zwierzaków lub śmiesznymi napisami czy innymi wywołującymi uśmiech wzorami. Pomysłów tego rodzaju może być wiele, ale najważniejsze jest to, by trafić w poczucie humoru danej osoby i ją tym prezentem rozbawić, a nie obrazić.

Co kupić na prezent koledze, który jest Twoim szefem?

Zabawne gadżety na prezent dla szefa to nie zawsze dobry pomysł. Wszystko zależy od osobowości solenizanta i charakteru przyjęcia imieninowego. Na bardziej oficjalne imprezy imieninowe organizowane po pracy, dobrze jest wybrać prezent personalizowany. Może to być nawet kubek ze specjalną dedykacją, czy czekoladki w opakowaniu przygotowanym pod konkretną osobę. Świetnym pomysłem dla kolegi z pracy może być też długopis z grawerem czy inny gadżet, który mu się przyda w pracy. To są bezpieczne prezenty dla osób, z którymi kontaktujemy się zawodowo, ale czasami mało o nich wiemy.

Jaki prezent podarować koledze z pasją?

Jeśli nasz znajomy ma jakąś pasję, najlepszym podarunkiem będzie coś, co pomoże mu ją realizować. Ludzie mający konkretne zainteresowania najbardziej cieszą się z rzeczy, które te pasje rozwijają lub są w jakiś sposób z nimi związane. Nie jest tajemnicą, że mola książkowego najbardziej ucieszy właśnie książka, a osobę dbającą o kondycję fizyczną gadżet, który pomoże jej kontrolować trening. Może to być np. krokomierz. Nie oznacza to wcale, że osoba taka nie ucieszyłaby się z prezentu wywołującego uśmiech, jakim są zabawne i kolorowe skarpetki z motywem owoców egzotycznych, takich jak na przykład model TUTTI FRUTTI z oferty Many Mornings. Taki prezent zawsze będzie mile widziany u kogoś z poczuciem humoru.

Wybierając prezent na imieniny dla kolegi, kierujmy się przede wszystkim jego gustem i jego poczuciem humoru. Jeśli weźmiemy te dwa czynniki pod uwagę, jest duża szansa na to, że kupimy prezent, który go ucieszy. Jeżeli wyboru dokonujemy kierując się wyłącznie własnym poczuciem humoru, istnieje ryzyko, że nie trafimy z prezentem, a nawet możemy kogoś obrazić. Taki zakup zawsze należy przemyśleć, żeby nie popełnić gafy, która może zostać szybko wybaczona i zapomniana, jeśli znajomy jest naszym dobrym kumplem, ale jeśli to kolega z pracy, którego mało znamy, lepiej w doborze prezentu zachować ostrożność i kupić coś uniwersalnego.

 

 

 

Comments are closed.